image1 image2 image3 image4 image5 image6

UWAGA !!!

W związku z podejmowanymi działaniami w sprawie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19 informujemy, że Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka
im. KEN w Warszawie oraz jej filie będą

ZAMKNIĘTE DLA CZYTELNIKÓW
od dnia 13 MARCA do odwołania

Czytaj więcej

Jesteś tutaj: Start Filie

wwe_b

MOODLE

Partnerzy
i instytucje wspierające

portal-logo

logo_dark-1

logo_niepelnosprnik

TPUW logo

Zaczytani – w naszym szpitalu...
piątek, 08 maja 2015 14:44

Podaruj książkę pacjentom naszego szpitala!

Pedagogiczna Biblioteka w Sochaczewie przystąpiła do ogólnopolskiej akcji popularyzowania czytelnictwa – Zaczytani. Jest to ogólnopolska kampania społeczna, dzięki której są tworzone biblioteki między innymi w szpitalach. Każdy może podarować przeczytaną już książkę na rzecz starszych i młodszych pacjentów naszego szpitala.
Książki, które zdołamy zebrać, dzięki Państwa zaangażowaniu i dobrej woli, trafią do naszego szpitala powiatowego w Sochaczewie. Być może pozwolą choć na chwilę zapomnieć pacjentom o przykrej rzeczywistości i zabiorą czytelników w świat fikcji, wszak „czytanie to najpiękniejsza zabawa jaką ludzkość sobie wymyśliła” - jak mawiała Wisława Szymborska.
Książki, które zechcą państwo podarować do biblioteki szpitalnej można przynosić do Biblioteki Pedagogicznej w Sochaczewie, ul. Żeromskiego 39a, tel. 46 862-27-16, która mieści się w tzw. łączniku przy poradni lekarskiej Mój Lekarz oraz przy poczcie na osiedlu Żeromskiego.
Zapraszamy i z góry dziękujemy za włączenie się do akcji Zaczytani. Jak pokazuje doświadczenie w zdobywaniu poparcia dla projektu ogródka Nivea, w naszej lokalnej społeczności tkwią ogromne pokłady życzliwości i chęci pomocy, na co i my także liczymy :-)
Pracownicy Biblioteki Pedagogicznej w Sochaczewie.


Poprawiony: poniedziałek, 11 maja 2015 10:42