image1 image2 image3

Szanowni Państwo, z przykrością informujemy, że limit miejsc na konferencje metodyczne "Antidotum na hejt" został wyczerpany. Przyjmujemy tylko zapisy na listy rezerwowe.

23 października 2019 r. dla szkół podstawowych [program],
6 listopada 2019 r. dla szkół ponadpodstawowych [program].


Zgłoszenia przyjmuje Wydział Wspomagania Edukacji:
wspomaganie.edukacji@pbw.waw.pl,
udzielanie informacji pod nr tel. 22 810 46 64 wew. 110 lub 501-379-703

Jesteś tutaj: Start Filie

wwe_b

MOODLE

Partnerzy
i instytucje wspierające

portal-logo

logo_dark-1

logo_niepelnosprnik

TPUW logo

Udostępnianie zbiorów
poniedziałek, 27 lutego 2012 10:21

wypozyczalniaczytelniaICIM

Użytkownicy Biblioteki korzystają z wypożyczalni, czytelni oraz wypożyczeń międzybibliotecznych zgodnie z Regulaminem Udostępniania Zbiorów.

Biblioteka jest w pełni skomputeryzowana. Zasoby biblioteczne można przeglądać i zamawiać poprzez internetowy katalog on-line INTEGRO.

Wypożyczalnia Biblioteki wyposażona jest w dwa stanowiska komputerowe przeznaczone do przeszukiwania katalogu INTEGRO i zamawiania wybranych zbiorów elektronicznie.

Zbiory wydane przed 1950 rokiem oznaczone symbolem "0" przy sygnaturze są udostępniane w czytelni. Nie wolno ich kserować, skanować ani fotografować przy użyciu flesza.

Czasopisma są dostępne w Czytelni po wypisaniu rewersu kartkowego i dostarczeniu do wypożyczalni. Na rewersie należy uwzględnić: tytuł czasopisma, rok i numer

Czytelnia dysponuje 22 miejscami do pracy własnej czytelników oraz 4 stanowiskami komputerowymi z oprogramowaniem Office oraz bezpłatnym dostępem do Internetu. Istnieje możliwość skorzystania z urządzenia wielofunkcyjnego, umożliwiającego wydruk oraz skanowanie dokumentów.
Z czytelni korzystać mogą nie tylko osoby związane z oświatą ale także uczniowie różnych typów szkół i wszyscy zainteresowani naszymi zbiorami.
Podstawą korzystania jest okazanie karty bibliotecznej lub dokumentu tożsamości.

W Wypożyczalni użytkownicy mają dostęp do samoobsługowego ksero.

Służymy fachową poradą w zakresie posługiwania się katalogiem jak i w wyszukiwaniu literatury na określone tematy.


Poprawiony: czwartek, 19 kwietnia 2018 12:57