image1 image2 image3 image4 image5 image6

ACADEMICA

PBW poleca stanowisko komputerowe z cyfrową wypożyczalnią międzybiblioteczną książek i czasopism naukowych ACADEMICA. W naszej czytelni możesz korzystać z zasobów cyfrowych Biblioteki Narodowej, w tym współczesnych książek i czasopism naukowych ze wszystkich dziedzin wiedzy. Aplikacja wypożyczalni jest dostępna w różnych wersjach językowych. Serdecznie zapraszamy.

Jesteś tutaj: Start Informacyjno-bibliograficzne

wwe_b

Partnerzy
i instytucje wspierające

portal-logo

logo_dark-1

logo_niepelnosprnik

TPUW logo

BM
Dziękujemy księgarni internetowej BookMaster za nieodpłatne przekazanie książek.

Usługi Informacyjno-Bibliograficzne
Wpisany przez Maciej Bidelski   
poniedziałek, 05 września 2011 08:34

    Biblioteka świadczy usługi informacyjne wszystkim czytelnikom. Pracownicy udzielają informacji bezpośrednich w ramach pełnienia dyżurów w wypożyczalni i w czytelniach. Oferują konsultacje indywidualne w zakresie skutecznego poszukiwania informacji w naszej bazie bibliotecznej oraz innych bazach dostępnych on-line. Porządkują i selekcjonują najważniejsze źródła informacji, tworząc przydatne bazy adresowe oraz przydatne linki.

    W czytelniach można bezpłatnie korzystać z komputerów i Internetu. Oferujemy w wolnym dostępie podstawowe zbiory pedagogiczne, wydawnictwa informacyjne oraz czasopisma. W ramach usług bibliograficznych proponujemy dostępne w Bibliotece wydawnictwa oraz wykonujemy zestawienia bibliograficzne na zamówienie dla pracowników oświaty. Przygotowujemy również własne propozycje zestawienia bibliograficzne prezentujące nasze zbiory z zakresu edukacji regionalnej, nauczania poszczególnych przedmiotów oraz informujące o nowościach wydawniczych.


Poprawiony: wtorek, 15 grudnia 2015 13:31