image1 image2 image3 image4 image5

„Życie nasze to podróż po wzburzonych wodach oceanu, pośród ciemności nocy; wiara to latarnia morska, co nam drogę do portu wiecznej szczęśliwości ukazuje; wierność w obowiązkach to czółno, które nas od morskich broni bałwanów...”

 Honorat Koźmiński
(właściwie Florentyn Wacław Jan Stefan Koźmiński)

Jesteś tutaj: Start

wwe_b

MOODLE

Partnerzy
i instytucje wspierające

portal-logo

logo_dark-1

logo_niepelnosprnik

TPUW logo

BM
Dziękujemy księgarni internetowej BookMaster za nieodpłatne przekazanie książek.


Katalog

integro
Regulamin Udostępniania Zbiorów
IBUK1 men ACADEMICA logo_msib

Filia Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Błoniu ul.Jana Pawła II 1B zatrudni nauczyciela bibliotekarza w wymiarze 0,5 etatu tj.17,50 godz. tygodniowo. Wymagane kwalifikacje: mgr bibliotekoznawstwa i informacji naukowej z przygotowaniem pedagogicznym lub mgr innego kierunku (specjalności) i ukończone studia podyplomowe z zakresu bibliotekoznawstwa oraz przygotowanie pedagogiczne. Mile widziana znajomość bibliotecznych programów komputerowych. CV prosimy o przesłanie na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Szczególówe informacje dostępne na: http://mbopn.kuratorium.waw.pl/#/oferta/20969


Filia Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Nowym Dworze Mazowieckim ul.Mazowiecka 8 zatrudni nauczyciela bibliotekarza w wymiarze 0,5 etatu tj.17,50 godz. tygodniowo. Wymagane kwalifikacje: mgr bibliotekoznawstwa i informacji naukowej z przygotowaniem pedagogicznym lub mgr innego kierunku (specjalności) i ukończone studia podyplomowe z zakresu bibliotekoznawstwa oraz przygotowanie pedagogiczne. Mile widziana znajomość bibliotecznych programów komputerowych. CV prosimy o przesłanie na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Szczególówe informacje dostępne na: http://mbopn.kuratorium.waw.pl/#/oferta/20970


TU zobacz Informator o działalności 2017/2018


Nowości

Książki Filmy Audiobooki Gry
cover450 jaka0002 50009 IMG_0004

Proponujemy materiały metodyczne

2  Obrazek nr 1 1         Zestawienia bibliograficzne

Wybieramy książki ułatwiające zrozumienie siebie i innych w ramach współpracy z psychologami Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej UNIWERSYTET DLA RODZICÓW

polka

Jest, jest, jest! Regulamin Konkursu Wydajemy Własną Książkę na rok 2017/2018
TU zobacz

przypinka wwk


Relacje z wydarzeń

21.02.2018 r. – Warsztaty: Teatrzyk Kamishibai w pracy z małym dzieckiem

21 lutego odbyły się w naszej bibliotece warsztaty Teatrzyk Kamishibai w pracy z małym dzieckiem. Milena Godlewska z Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej im. KEN w Warszawie wprowadziła przybyłych nauczycieli w magiczny świat teatrzyku.

8

Czytaj więcej


16.02.2018 r. – Wystawa ilustracji Emilii Dziubak

Na II piętrze, od połowy lutego zapraszamy do obejrzenia niezwykłej wystawy. Emilii Dziubak – znanej polskiej ilustratorki – nikomu nie trzeba przedstawiać. To właśnie jej prace można podziwiać.

1

Czytaj więcej