image1 image2 image3 image4 image5 image6

„To, jak bardzo moje serce przywiązane jest do moich dzieci, jak ich radość staje się moją radością, muszą one odnajdować od rana do wieczora na mojej twarzy i w moich słowach.”

Johann Heinrich Pestalozzi (1746–1827) – szwajcarski pedagog i pisarz

Warto przeczytać:
1. Jak Gertruda uczy swoje dzieci
2. Łabędzi śpiew

Jesteś tutaj: Start

Katalog on-line

OPAC

IBUK Libra

IBUK1

Filia w Nowym Dworze Mazowieckim będzie nieczynna dla użytkowników od 28 sierpnia do 5 września z powodu inwentaryzacji zbiorów. Za utrudnienia przepraszamy.


Zachęcamy do przeczytania

cover222 cover223 cover218cover219


Ogłoszenia

ostateczne_kopia

[NOWE] (artykuły, informacje, materiały pomocnicze)

MOODLE
Platforma e-learningowa PBW im. KEN w Warszawie


Relacje z wydarzeń

27.05.2014 r. - XXI Finał Konkursu „Wydajemy Własną Książkę”

Warszawskie Targi Książki nie były ostatnią, majową imprezą czytelniczą w Warszawie... We wtorek 27.05.2014 r. o godz. 9.00 z ulicy Stawki w kierunku Czerska wyruszył autokar wypełniony młodymi pisarzami, ilustratorami, wydawcami. Wiózł laureatów tegorocznego Konkursu „ Wydajemy Własną Książkę”, którego XXI edycja podsumowana została w nowo odrestaurowanym budynku Ośrodka Kultury w Górze Kalwarii – Domu Żołnierza. Tradycyjnie przyznane zostały nagrody w kategoriach: literackiej, plastycznej i edytorskiej a wręczali je: Marcin Hoffman radny m. st. Warszawy i dyrektorzy placówek organizujących projekt - Anna Podłucka Dom Kultury „Działdowska”, Barbara Woźniak MDK „Muranów”, Beata Zych Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. KEN w Warszawie, podziękowania opiekunom – nauczycielom przekazał Robert Miszczuk (PBW)....

IMG_0935

Czytaj więcej